Hakkımızda

Okulumuz İstanbul Kurtköy Pendik Yenişehir’de site içinde 2 şube şeklinde hizmet vermektedir. 1. şubemiz 0-3 Yaş Binası, 2. şubemiz 3 -6 Yaş Binası ve 7-11 yaş çocuklarada etüt hizmeti verilmektedir. Binalarımız aynı site içerisindedir.

1000m2 kapalı 2000 m2 açık alana sahip bahçesi meyve ağaçlarıyla çevrili ,organik tarım alanı bulunan dört tarafı kapalı kendine ait çocuk parkı ve oyun bahçesi olan güvenlikli dört katlı 2 villada eğitim vermektedir. Okulumuz milli eğitim bakanlığı ve Aile ve Sosyal politikalara bakanlığına bağlı olarak çalışmakta olup,12 ay kesintisiz eğitim vermektedir.

-Okulumuzda tam gün, yarım gün ,oyun grubu,anneli oyun grubu ,günlük saatlik bakım olarak hizmet vermektedir.
-Okulumuz hafta içi her gün 07:30-19:00 saatleri arası açıktır.Servis hizmetimiz sabah saat 7 de başlamaktadır.

Zeka gelişimini destekleyen, Dil ve sosyal duygusal gelişimi deslekleyici Çocuk Merkezli Eğitim programı uyguluyoruz.Gelişim Testleri ile çocuğun durumunu belirleyip birebir gelişimlerini destekleyici özel bir program ile çocukılarımızın gelşimini takip ediyoruz. Okulumuzda kurum çocuk gelişim uzmanımız ve psikoloğumuz tarafından çocuklarımızın gelişimi takip edip potansiyellerinin farkına varmalarını sağlıyoruz.Bu değerlendirmeler,Toplantı veli görüşmeleri ve gelişim raporu olarak velilerimizle paylaşılmaktadır.ktadır.

 

 

× Whatsapp Yardım Hattı